Bébiszitter Lille területén: Kenza

Kenza

Bébiszitter Lille területén: Kenza

Kenza

Életkor
20
Órabér
15,00 EUR/óra
Utolsó tevékenység:

Előfordulhat, hogy az automatikus fordítások nem teljesen pontosak.

Je suis Kenza ivoirienne étudiante étrangère je suis l’ainé de ma famille j’ai un frère et des petits cousins avec qui j’ai l’habitude de rester depuis petite j’ai très souvent la garde de mes petits pour les week-ends ou pendant les vacances scolaires et aussi j’ai une petite entreprise de pâtisserie parce que je suis passionné par la cuisine

Jellemzők
  • Nyugodt
  • Megbízható
  • Türelmes

Tapasztalat
> 1 év
Életkorokkal való tapasztalat
  • Kisgyermek
  • Általános iskolás
  • Óvodás

Rendelkezésre állás

H K Sze Cs P Szo V
Reggel
Délután
Este
Éjszaka
Frissítve: 2026. január 24.

Rólam

Jogosítvány
Igen
Autó
Nem
Gyermekei vannak
Nem
Dohányzó
Nem
Preferált bébiszitterkedési hely
A családnál
Nyelvek, amelyeket beszélek
  • Francia

Tanulmányok és Képesítések

Iskolai végzettség
Felsőoktatás
Tanulmányi adatok
Gestion économique

Bébiszitter szuperképességeim

Olvasás
Játékok

Hajlandó vagyok

Főzés
Házimunka

Helyszín

Bébiszitter Lille területén, Nord, Hauts-de-France
Betöltés...

Ellenőrzések

E-mail cím
Google-fiók

Tevékenységek

Mióta tag
Szeptember 2025
Utolsó tevékenység

Profil megosztása


Regisztrálj ingyenesen

Készen állsz, hogy csatlakozz?

Bébiszitter Lille területén: Kenza
Életkor
20
Órabér
15,00 EUR/óra

Csatlakozz és tervezz valami szórakoztatót

Tagvédelem

A Tagvédelmi díjunk kötelező, ha gyermekfelügyeletet foglalsz a Babysits-en. Minden foglaláshoz hozzáadódik, a "Foglalj most" gomb megnyomásával A díj, a Prémium tagok számára 3%, a nem Prémium tagok számára pedig 15%.

Pénzvisszafizetési garancia

Ha a bébiszitter lemondja vagy nem jelenik meg, visszatérítjük a befizetett összeget. Azok a bébiszitterek, akik nem jelennek meg, profiljuk státuszának változását érintheti.

Biztonságos tranzakciók

Az teljes tranzakció során, a pénzed biztonságban tartjuk. A bébiszitternek csak 24 órával a foglalás végét követően utaljuk át, így van időd jelezni, ha történt valami probléma.

Ügyfélszolgálatunk

Ügyfélszolgálati csapatunk segít megoldani a foglalási problémákat vagy a vitás kérdéseket. Bármikor kapcsolatba léphetsz velünk, ha valami nem úgy alakul, ahogy eltervezted.